Staonův svět - Loděnice - Zbečno - 4. listopadu 2006

Všichni jsou zváni na další výlet ze Staonova cyklu „Zničené nohy“ :)

Plánovaná trasa

Ráno nás autobus vysadí v Loděnici u Berouna. Odtud se vydáme na sever zleva kolem Chrustenic. Přejdeme Čertovu rokli a vydáme se napříč lesem na Malé Přílepy. Odtud do kopce opět na sever a na horním okraji Zabité rokle odbočíme na západ na Chýňavu. Chýňavou proběhneme jak horký nůž máslem a pošlapeme si na Chýňavskou myslivnu a dále na západ na zříceninu Jinčov. A odtud už pak rovnou do Zbečna, kde se, pokud nám osud bude přát, nalodíme na vlak.

Trasa je vyznačena na následující mapce:

obrazek

Trase je celkem nenáročná, čeká nás jen pár větších kopců. Celkovou délku odhaduji na 26km, což je ale můj hrubý odhrad, skutečnost se může lišit plus mínus tak o 5km :)

Doprava a časy

Autobus odjíždí v 7.20 ze Zličína. Sraz v 7.00 (Zahrádka v 6.40) u výlezu z metra na Zličíně. Cenu lístku mi IDOS nezdělil, ale pokud mě pamět neklame, tak byl do 30 korun.

Zpět pojedeme pravděpodobně vlakem (i když jsou k dispozici i nějaké autobusové spoje). Na skupinovku bychom se měli každý vejít do 50 korun. Předem upozorňuji, že tentokrát se do šesti pravděpodobně nevrátíme, takže kdo chce jet, ať si udělá dost času.

Přihlášky a další organizační detaily.

Kdo chce jet, ať se mi ozve. Komunikačních kanálů je spousta: SMS, email, případně mi nechte vzkaz tady v komentářích pod článkem.

Počasí možná nebude příliš pěkné, tak si vemte něco proti dešti. Trasa se už také začíná pohybovat v délce „dlouhá“, takže si vemte slušné boty, ať mi po výletě nekulháte. Samozřejmě si nezapomeňte svačinu a peníze :)

Staon

Staon | 2.11.2006 Čt 00:21 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 4 komentáře

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
dond 3.11.2006 Pá 12:55

Kupodivu ještě nemám na sobotu program a docela rád bych se i zúčastnil, ale po právě proběhlém týdnu (konference v práci) se nezbytně nutně potřebuju vyspat – v neděli nahráváme a musím být čerstvý, křepek a silen. Takže se omlouvám, asi zůstanu dopoledne se slečnou i Slečnou v posteli a uděláme si nějaký kratší výlet jen na odpoledne.

[2] reaguj
Staon mejl web 3.11.2006 Pá 19:37

[1] dond : Škoda, snad se zadaří příště. Dal jsem si předsevzetí, že příští výlet se pokusím avízovat dřív, než dva dny předem :)

[3] reaguj
dejwy 3.11.2006 Pá 20:06

Vzhledem k tomu, že ve Zbečně máme chatu a v podstatě jsem se tam narodil, mne mrzí, že v sobotu nemohu. Ale musím ocenit Tvou troufalost, neb v létě jsem šel trasu ze Zbečna jen do Nižbora a zas tak krátké to tedy není. Určitě navětivte zbytky spustlého hradu Jenčov (někde uváděn jako Jinčov).

[4] reaguj
Staon mejl web 3.11.2006 Pá 23:04

[3] dejwy : Troufáme? Ale no tak, tuhle trasu ušla i moje máma, jen v opačném směru :)) Na Jinčově se určitě stavíme, mám to v plánu a navic mám odtamtud poněkud sentimentální vzpomínky z jednoho výletu v dětství :)

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Internetový časopis iHrom je?
Odpověd: časopis počítačová hra

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).