Staonův svět - ELO v Praze

Electric Light Orchestra byli v Praze!

Jako dlouholetý fanoušek jsem koncert nemohl vynechat, takže když jsem na jaře zjistil, že tu budou, hned jsem koupil lístek. A rozhodně nelituji, splnil se mi sen, který jsem vlastně nevěřil, že by se mi někdy mohl splnit. Teď ještě aby do Čech dorazili Fleetwood Mac a mohu spokojeně zemřít… :))

Koncert byl super, až na jednu drobnost. Nějak poslední dobou mám pocit, že zvukaři ztrácí soudnost. Takže Český Národní Symfonický Orchestr, který ELO doprovázel, se sice hodně snažil, ale jednoduše skoro nebyl slyšet. Členové ELO, kteří byli narozdíl od orchestru zapojeni na elektriku, je spolehlivě přehlušili. Aparatura byla tak nahlas, že i při sólech, kdy hrál pouze jeden hráč, nebyli slyšet. Škoda, právě tohle symfonické pozadí vždycky dodávalo ELO šmrnc.

Staon | 23.11.2008 Ne 22:39 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 1 komentář

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
Já tam byla také
limbora mejl 24.11.2008 Po 00:11

Také jsem byla nadšena. Nadšena.Nadšena. Jen už jsem nemohla obsedět, chtělo se mi tancovat od první skladby( je mi 48…). Alespoň že v závěru jsme se vzchopili. Mně zase hrozně vadily ty světla. Bylo to podle někoho efektní? Bylo to jako z pravěku světelné šou. Možná tomu jen nerozumím, rušilo to. Nicméně náladu jsem si zkazit nenechala – a v nejbližší době mají sousedé smůlu – dokolečka"jim" pouštím ELO.(mohli přidat ještě pár kousků. Nějak jsou ty kjoncerty stále kratší – minule J.M. Jarre ted to chtělo také ještě další nášup.) Ale končím, jak jsem začala – jsem nadšená!!!

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Internetový časopis iHrom je?
Odpověd: časopis počítačová hra

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).