Staonův svět - Stále žiju

Ačkoliv to tak tady nevypadá, pořád jsem naživu…

…na druhou stranu jsem měl několikrát namále, protože se mne okolí snaží přemírou sportu zabít :-D

Od posledního běhu, kterým jsem se tady chlubil, jsem stihl uběhnout půlmaraton. Dokonce ho mám pod dvě hodiny, ale uznávám, že ty tři sekundy nejsou zrovna přesvědčivé. :) Aby toho nebylo málo, tak stejně jako loni jsem se opět nechal ukecat na štafetu. A letos jsme se všichni překonávali, takže jsme doběhli dokonce o čtvrt hodiny dřív :)

Hned týden po štafetě jsem tradičně vyrazil na Prčice. A protože jsme s kamarádem zcvokli, rozhodli jsme se to jít celé opravdu z Prahy. Hned asi tak první tři hodiny nás spláchl pěkný slejvák, takže jsem většinu dne strávil v mokrých botách, ale jinak pohoda :) Po necelých 13 hodinách jsem se dobelhal do Prčic s pocitem neuvěřitelného vítězství, asi jako bych byl první člověk, který došel na jižní pól :) Příště to půjdeme určitě znovu :)

Mimochodem, vždycky mi vrtalo hlavou, proč na konci chodí ti z Prahy tak rychle. Říkal jsem si, že už přece musí být po ^) kilometrech strašně unavení, proč si neodpočinou nebo aspoň nezpomalí. Dneska tomu rozumím – už to prostě nejde! :) Kdybych zpomalil, dál nedojdu :)

No, a aby toho nebylo málo, tenhle víkend mě posadili po 10 letech na kolo. Bréňa moje logické argumenty, že nemohu jet, protože nemám kolo, ignorovala a kolo mi sehnala :) Vyvlíknout jsem se už nemohl, tedy jsem vyrazil jsem na Třeboňsko.

Jižní Čechy mne nikdy příliš nelákaly, jsou na mne moc ploché. Ale pro cyklisty, obzvlášť takhle moc sváteční jako já, je to ideální kraj. Takže jsem se moc hezky projel a nebýt otlačeného zadku, ani bych nepoznal, že jsem celý víkend sportoval :)

Na závěr dobrá zpráva pro ty, co se již před dvěma lety těšili na fotky z Fagaraše :) Konečně jsem jich pár vybral a dal do galerie.

Staon | 16.6.2009 Út 23:42 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 0 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Internetový časopis iHrom je?
Odpověd: počítačová hra časopis

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).