Staonův svět - Mařanův mlýn II.

Již druhý rok jsem se vydal na Noční pochod České televize.

Oproti loňsku jsem si s sebou vzal posilu, abych nešel čestínskou trasu sám. Posila však je proslavená po pražských hospodách natolik, že okamžitě potkala někoho dalšího známého. Tím jsme se stali součástí jiné skupiny účastníků a noční pochod se změnil na alkoholový dýchánek :))

Abych byl přesný. Nešli jsme tedy trasu z Čestína (14km), ale trasu ze Zruče (10km). Do Zruče nás autobus po večeři na Mařaňáku dovezl asi tak v půl deváté. Nedokážu si to vysvětlit, ale ze Zruče jsme odcházeli kolem půl druhé. Kam se ten čas ztratil, to fakt nechápu :))

Je poněkud s podivem, že jediné místo, kde jsme celý pochod bloudili, byla právě Zruč :) Někde mezi paneláky jsme sešli z cesty. Pak jsme se tak různě motali až jsme padli na koleje. Většina skupiny sice vyrazila doleva, ale po konzultaci s mapou jsem je přesvědčil, že doprava to bude lepší. A bylo :) Dostali jsme se zpět na cestu a pak už to šlo jak po másle. Na Mařaňák jsme dorazili někdy těsně před šestou. :)) Že vám čtyři a půl hodiny na deset kilometrů nepřipadají jak po másle? :)) Čas je relativní, nezapomeňte! :))

Další dny už byly ve znamení spíše lenošení. Sobotní dopoledne se prospalo, vstalo se na oběd :) Po obědě jsme pomohli v kuchyni umýt nádobí, pak jsme bourali molo, které tam mají u řeky pro letní tábory. Kvůli molu musel hlavní pořadatel vlézt do vody. Sice se nás snažil přesvědčit, že to není tak studené, ale těžko mu věřit, že? :) Ještě jsme vyrazili prozkoumat okolní lesy a už byla večeře :) a potom se hrálo a zpívalo. Prostě fajn den.

Neděle začala obdobně, dopoledne jsem prospal :) Zase trocha mytí nádobí a jeli jsme domu. Skoro bych zapomněl, ještě jsme v Praze navštívili Televizní klub v Rohlíku. I tam se mi ztratilo několik hodin, ani nevím jak… :))

Řekl bych, že letos se mi Noční pochod vydařil podstatně víc než loni. Pohodový víkend a hlavně už jsem tam nebyl sám. Příští rok se zase těším :))

Staon | 26.9.2005 Po 12:56 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 5 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
miira web 26.9.2005 Po 14:14

Co jsi to s sebou měl za skvělou posilu? ;]

[2] reaguj
dawon web 26.9.2005 Po 22:56

Ten čas je hroznej prevít, dělá si, co chce :) To znám ;)

[3] reaguj
Staon mejl web 26.9.2005 Po 22:59

[1] miira : byl se mnou Weed :))

[4] reaguj
Weed 14.2.2006 Út 22:54

[3] Staon :Ja jsem v tom nevine :-o jak jsem mel sakra tusit, ze jedna kamaradka je shodou okolnosti dcera (nebo neter?) poradatele…? A hlavne ze tam bude…

[5] reaguj
Staon web 15.2.2006 St 12:43

[4] Weed : Nevinně? Ty? Nikdy! ;)) Ty znáš tolik lidí, že jsi to měl předpokládat :))

Je to neteř hlavního pořadatele a dcera druhého pořadatele :)

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Matfyz je sbírka čeho?
Odpověd: malých červených kulatých kostiček naprostých cvoků

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).