Staonův svět - Tak další změna blogu

Že je Pipni.cz dost hrozné, to jsem slyšel. Ale i tak mě realita překvapila…

Loni jsem byl v Egyptě v Káhiře. Také mi předem říkali, že je to špinavé město. Ale dokud jsem to neviděl, nedokázal jsem si to představit. Žižkov je oproti ní výstavní čtvrť :)

Stejně tak jsem slyšel, že webhosting Pipni není zrovna příliš spolehlivý. Ale dokud jsem si to nevyzkoušel, tak jsem si realitu také nedokázal představit. Hosting, který mi za jeden den kompletně vypadne čtyřikrát, je trochu silné kafe. Takže jsem sáhl do peněženky a blog se stránkami jsem přesunul na Savana.cz. Padesát korun za měsíc si může dovolit i chudý student, takže doufám, že od teď už budou moje stránky v pohodě přístupné. Pro nikoho se nic nemění, protože jsem přesunul i doménu, takže adresa zůstává stále stejná :)

Tímto se také omlouvám miirovi za ztrátu jeho komentáře, protože jsem databázi přenášel před tím, než ho napsal :)

Staon | 29.9.2005 Čt 11:19 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 9 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
miira web 29.9.2005 Čt 14:33

Problém free hostingu pipni je ten, že na něm testují technologie, které potom přesouvají na placený, a ten už prý běží spolehlivě :]

Za komentář se neomlouvej, za prvé jsi tu pán a za druhé to určitě byla nějaká hovadina :]

[2] reaguj
Staon mejl web 29.9.2005 Čt 17:17

[1] miira : no jo, věřím, že placený chodí spolehlivě :) Ale Savana.cz byla levnější, než placené Pipni, tak jsem se přestěhoval :)

[3] reaguj
Jimi mejl web 29.9.2005 Čt 17:56

Hele, ak tomu spravne rozumiem, tak ty studujes na normalnom dennom studiu a CT si poslal k vode?

[4] reaguj
Staon mejl web 29.9.2005 Čt 18:30

[3] Jimi : jj, rozumíš tomu dobře. Studuji denní studium a ČT zítra opouštím :) Od října bych už měl pracovat v jiné firmě na poloviční úvazek :)

[5] reaguj
dawon web 29.9.2005 Čt 18:53

O bezplatném hostingu na Pipni.cz jsem toho taky moc pozitivního neslyšel. Snad jen to, že je bezplatný :)

[6] reaguj
Savana
dejwy mejl web 29.9.2005 Čt 20:43

Ceny a podminky na Savana.cz vypadaji dobre, jsou asi o 50% levnejsi a o 100% maji lepsi podminky nez muj poskytovatel hostingu, ale nevim, co jsou zac. Nejsou platci DPH, tak to bude takova one man firma. Ted maji malo zakazniku, tak to asi jde, ale co azjich budou mit vic? Ale pokud vydrzi ta stavajicich podminek, tak bych k nim hned presel. Kdes je nasel?

[7] reaguj
Staon mejl web 29.9.2005 Čt 21:30

[6] dejwy : No, one man firma to asi bude. Kontakt mají na jednoho člověka a přesně tenhle člověk mi taky odpovídal na emaily :) Zatím mi to funguje fajn, jestli mi to bude někdy v budoucnu zlobit, tak se zase někam přestěhuji :) Našel jsem je normálně na Morfeu, prostě jsem proklikával jednotlivé odkazy a tahle nabídka mě zaujala.

[8] reaguj
Pipni = Chcípni
rimmer web 29.9.2005 Čt 22:11

Omlouvam se za takove vyrazy, ale s Pipni mam jenom ty nejhorsi zkusenosti, clovek si na nej nainstaluje redakcni system vsechno da do kupy, a do tydne ti smazou celou mysql databazi, napises jim mail a prijde ti odpoved typu: co bys chtel frajere – mas to zadarmo! dekuji nechci. podobnych situaci sem resil spoustu :(

Presel sem na www.onebit.cz – levny i kdyz tam neni tolik prostoru, ale co se tyce stability a komunikace s admini je to fakt super. jenom doporucuji :) zatim sem tam neresil zadny problem a ve vsem vam vyjdou vstric. verim ze savana nabizi podobne sluzby, ale radsi jeste jednou Pííííííííípni chcííííííípni

[9] reaguj
Staon mejl web 30.9.2005 Pá 13:28

[8] rimmer : Jj, Pípni je fakt hrůza. Já jsem na něm vydržel dva týdny a hned jsem zdrhl :))

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Internetový časopis iHrom je?
Odpověd: počítačová hra časopis

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).