Staonův svět - Volby letos beze mne

Tak jsem se včera nedohodl.

Už od podzimu jsem počítal s tím, že budu zase České televizi řídit volební studio. Problém nastal minulý týden, kdy jsem v telefonu jednomu z grafiků zmínil něco, co už musel vědět, že si budou muset zvyknout na poněkud nový režim, protože ke škole tam nemůžu sedět celý den. Když mi následující den kvůli tomu, co jsem považoval za čistě věc dohody mezi mnou a jimi, volal jeden šéf a pak druhý šéf, tušil jsem problémy.

A problémy přišly. Grafici prostě trvali na tom, že když zavolají, tak musím být k dispozici hned. A na téhle ptákovině, která, jak sami říkají, se ani nemusí nikdy stát a kterou ode mne neměli zaručenou ani při předchozích trojích volbách, celá domluva padla. Já jsem jim mohl zaručit jen, že určitě přijdu večer.

Překvapuje mě, že jsou ochotni riskovat nového programátora bez předchozích zkušeností pět týdnů před volbami kvůli jakési čistě hypotetické situaci. Ale jejich volba. Nevím, jak si představují, že nějaký nový programátor za pět týdnů udělá to, co já vyvíjel tři roky.

Možná jsem taky poněkud paranoidní, ale hodně mě zarazil fakt, že grafici už měli rovnou připravenou náhradu a hned za ní lobbovali. Skoro mám pocit, že něco v pozadí smrdí.

Takže kdybyste viděli nějaké problémy v průbehu vysílání volebního studia České televize, tak se neobracejte na mě :)

Staon | 25.4.2006 Út 20:19 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 7 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
Jimi mejl web 25.4.2006 Út 20:29

Tak to si schvalne pozriem ako to zmrvia :-)) LOL, mozno uz na dalsie volby dostanes nasobne vyssiu gazu :D

[2] reaguj
Staon mejl web 25.4.2006 Út 20:32

[1] Jimi : no, taky jsem zvědavý, jak to bude vypadat. Redakce měla dost rozsáhlé plány na to, aby se začalo teď ze zelené louky :)) Ale třeba to zvládnou, je dost velká šance, že padnou na podstatně lepšího programátora, než jsem já.

[3] reaguj
Jimi mejl web 25.4.2006 Út 20:33

[2] Staon : Lepsieho tazko, pac mna nekontaktovali :-)) Osobne si myslim ze si niekomu lezal v zaludku, tak si nasli zamienku ako sa ta zbavit ;-) Zrejme nejaky zavistlivec :-)

[4] reaguj
Staon mejl web 25.4.2006 Út 23:07

[3] Jimi : a sakra, měl jsem jim dát na tebe kontakt… :))

[5] reaguj
dejwy 26.4.2006 St 00:13

Boha, já ty ryby už opravdu nenávidím (Staon pochopí). Jsem zvědav koho si seženou, ted začínat od nuly je fakt blbost. Doufám (ač je mi to nepříjemné), že to dopadne mizerně a ryby půjdou z rybníka.

[6] reaguj
Incik 26.4.2006 St 15:35

Už se těšim, až studio zabliká a moderátor se ocitne na modrym pozadí, pak bude vzhůru nohama a nakonec to bude obráceně vykreslovat grafy :-))

[7] reaguj
Staon web 27.4.2006 Čt 19:30

[6] Incik : Tak hrozné to asi nebude, ale musím přiznat, že by mi to udělalo velkou radost :-D

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Internetový časopis iHrom je?
Odpověd: počítačová hra časopis

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).