Staonův svět - Co týden dal, nebo spíš nedal

Podobně jako Jimi ani já nějak nemám příliš o čem psát. Proto celý týden shrnu v jednom nepodstatném blognutí.

V pondělí jsem se, jak už jsem psal, jsem se nedohodl v České televizi na řízení volebního studia. Důsledkem tohoto faktu je pamflet na iHromu, který si možná někdy budete moci přečíst, pokud najdu odvahu ho publikovat a zbytek redakce usoudí, že by nás za to zavřeli na míň jak 10 let :))

V úterý jsem si napsal písemku z Angličtiny. Mám z ní celkem slušný pocit, ale jak dopadla, se dozvím až zítra, takže zatím nijak nejásám. Moje odhady bývají značně nepřesné :)

Ve středu jsme si na tělocviku pěkně záhrali volejbal. Dokonce se nám i párkrát podařilo vybrat míč…

Odpoledne jsem se jel kouknout na bráchu. Cestou se mnou v metru z Muzea na Kačerov a pak ještě autobusem ke Krčské nemocnici jela moc pěkná slečna. Taková drobná, tmavé vlasy, krásně učesané, krásné velké hnědé oči, nádherná dlouhá sukně, postavička úplně k sežrání. Už jste někdy viděli slintajícího Staona? Prostě láska na první pohled :) Kdyby tenhle blog náhodou dotyčná četla, nechť se mi ozve :)

Ve čtvrtek jsem si vychutnal Pultrovu přednášku z Matematické analýzy. Tentokrát se hemžila spoustou hlášek typu „to je hrozně jednoduché, to nebudu psát na tabuli!“ Bohužel tohle byla asi jediná jeho věta za celou dobu, která vypadala, že je česky.

Večer mi vypověděl službu zdroj u počítače, venku pršelo, tedy mi nezbylo nic jiného, než se jít opít k El Woodovi.

V pátek se nedělo vůbec nic. Zdroj jsem pořád neopravil, takže jsem se znovu opil u El Wooda :)

V sobotu jsem ráno vyrazil za novým zdrojem. Někdy v 10 jsem navštívil Alzasoft. Otevřena jen expresní pokladna a fronta tak na dvě až tři hodiny.

Frontu se mi stát něchtělo, tak jsem vyrazil směrem k Rumíkovi, se kterým jsem měl domluveno plavání od 11. Rumíka s Věrou jsem zastihl ve chvatu příprav na plavání. Netušil jsem, jak sbalit plavky, mýdlo a ručník může být náročné :) Jeli jsme potom na Slávii do bazénu. Tam jsem si uplaval svůj oblíbený kilometr a proplách oči chlórem. Slzely mi ještě tři hodiny potom.

Po plavání mě Rumík opět zavezl do Alzasoftu. Fronta se zmenšila, ale zjistil jsem, že na Expresní pokladně se vydává jen to, co je objednáno přes Internet. Protože jsem si nepamatoval svoje registrační informace, abych si přes místní počítače objednal zdroj, sedl jsem na metro a dojel na Háje do Czech Computeru. Zde jsem tři minuty před zavíračkou koupil zdroj :)

Už už jsem se chystal jet domu a konečně rozžít počítač, když mi volali z Bazenservisu, že jim jeden počítač nefunguje. Tak jsem opět sedl na metro a vyrazil do Kobylis :)

V neděli ráno jsem jel zase opravovat počítač nevlastnímu bráchovi do Mníšku. Nějak se v něm hrabali a smazali si jen bůh ví co. Tak zmrzačené Windows jsem snad ještě neviděl a to tam něměli žádného vira. Ještě budu muset přijet jednou a opravit jim DirectX.

Po návratu z Mníšku jsem vyrazil na začátek trollích čarodějnic v Suchdole. Moc lidí tam zatím nebylo, ale aspoň se trochu posedělo a pokecalo. Pak jsem musel vypadnout na zlatý hřeb tohoto týdne – na koncert Blackmore's Night :) Ke koncertu se toho nedá moc říct, byl moc pěkný. Mám jejich muziku moc rád a oni navíc opravdu umí udělat pěknou šou :) Po koncertu jsem se zase vrátil na čarodejnice, poseděl u ohně, párkrát si falešně zavyl a někdy v pět ráno se dostal domu.

No a to by bylo z minulého týdne vše. Jestli jste to dočetli až sem, ztratili jste zbytečně pět minut svého života :))

Staon | 1.5.2006 Po 23:27 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 9 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
Jimi mejl web 2.5.2006 Út 12:10

Hele, nechces si kupit auto? :DDD Sedl jsem na metro, sedl jsem na metro… aj ked, to by si nestretaval pekne slecny… hm… :-)

[2] reaguj
Staon mejl web 2.5.2006 Út 12:57

[1] Jimi :… a na to, abych si koupil auto, na které se budou pěkné slečny samy lepit, nemám, takže radši zůstanu u metra :))

[3] reaguj
miira web 2.5.2006 Út 18:31

Já ti to schvaluju, metro je ekologický způsob dopravy :) Mimochodem, kolik těch bratrů máš? :)

[4] reaguj
Incik 2.5.2006 Út 20:33

Metro je fajn věc, pokud na Slintárně někdo nevylije láhev rtuti :-))

[5] reaguj
Staon mejl web 2.5.2006 Út 21:31

[3] miira : já mám jednoho vlastního pravého bratra a jednoho hodně nevlastního bratra. To hodně znamená, že je to syn tátovy druhé manželky z jejího prvního manželství. Tedy pokrevně spolu nemáme nic společného, ale označení bratr je to nejvýstižnější, jaké se dá najít :))

[4] Incik : Zase, kdyby se nic takového občas nestalo, byla by v Praze strašná nuda… :))

[6] reaguj
Jimi mejl web 2.5.2006 Út 21:34

Mne zase zdatni chemici (mama a tato maju maturitu, segra mgr. diplom) povedali, ze s tou ortutou to neni take „horke“ :-) Proste, ze by jej muselo byt znacne mnozstvo, ktore by clovek musel vypit aby sa ti nieco stalo… takze ak sa jej iba dotknes a oblizes si potom prsty, nic sa ti nestane

[7] reaguj
Ben mejl web 3.5.2006 St 07:09

Muziku? Blakmore's Night? :-D Pardon že rejpu, asi jsem moc zhejčkanej, no… ;) Jsou i horší… :-P :-D

[8] reaguj
Staon mejl web 3.5.2006 St 20:57

[7] Ben : ááá, bubeník promluvil… ;)) Nevíš, co je pěkné :))

[9] reaguj
Weed 7.6.2006 St 22:52

Maminka vzdycky rikala spise: vis hovno co je v prdeli mekkyho…

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Internetový časopis iHrom je?
Odpověd: počítačová hra časopis

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).